مجله آموزشی سایتک

مقالات به‌روز و کاربردی برای افزایش سطح دانش شما

سئو و بهینه سازی

 

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

طبق آمار و بررسی وب سایت ها میتوان این را بیان کرد، که بزگترین کانال ورودی مخاطبان به وب سایت شما از طریق جستجو می باشد.میتوان گفت سئو و بهینه سازی وب سایت برای بزرگترین موتور جستجو یعنی گوگل در افزایش ترافیک مرتبط و هدفمند شما تاثیر چشم گیری داشته باشد.برای شما که مدیر یک سایت هستید مهم است که جایگاه شما در بین پیشنهادات گوگل کجاست ، آیا جز اولین پیشنهادات گوگل هستید و یا آیا اولین پیشنهاد گوگل هستید.

جایگاه اول سایت شما در گوگل حدود ۴۰ تا ۶۰ درصد بازدیدکنندگان را جذب میکند.این تعداد مخاطب میتواند برای هر نوع کسب و کار مشتریان زیادی را به دنبال داشته باشد.این را باید گفت زمانی که شما در رتبه اول گوگل قرار میگیرید حجم چشم گیری از بار تبلیغات و بازاریابی شما کم میشود.

 

سئو و بهینه سازی

کسب جایگاه اول در گوگل دست نیافتنی نیست،ولی سئو چندان آسان هم نیست.اگر سئو سایت با دانش ، آگاهی کافی و به صورت اصولی انجام شود میتوان این جایگاه را به دست آورد ولی اگر به دست افراد غیر حرفه ای سپرده شود ،نتیجه امکان دارد برعکس شود.

عوامل مهم و موثر در کسب جایگاه مناسب در گوگل

همان طور که گفته شد دست یافتن به رتبه دلخواه دست یافتنی است،اما این را به خاطر باید داشت که باید با اصول و قواعد باشد.این اصول و قواعد با داشتن دانش کافی ،آزمون و خطا ،بررسی لحظه ای گوگل و مطالعه میباشد.پارامتر های مهمی که میتوان نام برد بهینه سازی قالب ، سئو داخلی ،سئو خارجی ، سرعت لود شدن ، ساختار صفحات ، نحوه طراحی قالب ، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحه و… می باشد.

تحلیل سایت چیست

آنالیز سایت همیشه مساله ای مهم برای مدیران سایت بوده و هست.دانستن روند حرکت و پیش رفت سایت به شما کمک میکند تا استراتژیک مناسبی برای بازاریابی اینترنتی داشته باشید.با استفاده از تحلیل سایت قادر خواهید بود نقاط ضعف و قوت سایت را بشناسید،و بر اساس این نکاتی که به دست آورده اید نرخ تبدیل سایت خود را افزایش دهید.

برخی از خدمات سئو ( سئو و بهینه سازی )

یکی از مهمترین عوامل موفقیت یک سایت سئو است،زیرا مشتری با جست و جو کردن به سمت سایت شما هدایت می شود و در نتیجه باعث افزایش فروش وب سایت شما خواهد شد.شما میتوانید برای سفارش پروژه و بررسی سایت خود متخصصان سایتک در تماس باشید.

چنانچه نیاز به بررسی سایت یا قالب خود دارید از طریق لینک زیر در تماس باشید

ثبت سفارش

,,,,,,,,,,