مجله آموزشی سایتک

مقالات به‌روز و کاربردی برای افزایش سطح دانش شما

طراحی قالب فروشگاهی

طراحی قالب فروشگاهیطراحی قالب وردپرس فروشگاهی

با افزایش روز افزون خرید و فروش اینترنتی نشانگر. رونق این سبک از سفارش است.حضور فروشندگان زیاد کالا در محیط های مجازی هم به امری قابل توجه تبدیل شده.طراحی یک فروشگاه آنلاین به عوامل زیادی وابسته است ،به گونه ای باید طراحی شود که به کاربر حس امنیت و اعتماد را القا نماید تا او را به مشتری دائمی تبدیل کند.

این را باید در نظر داشته باشید که یک فروشگاه اینترنتی فعال از یک مغازه شلوغ و پر رفت و آمد با چندین نفر فروشنده و پرسنل فروش بیشتری دارد.سایتک با تجربیاتی که طراحی فروشگاه اینترنتی دارد به شما کمک میکند تا ورودی مطمئن و موفق داشته باشید.این را به یاد داشته باشید اولین نقطه تماس مشتری با شما وبسایت شماست.از این رو باید تمرکز کاملی در این زمینه داشته باشید تا کیفیت برند خود را به کاربر القا نمایید.این را باید در نظر داشته باشید که موفقیت کامل در این مسیر نیازمند استفاده از روش های مختلف و تکنیک های تخصصی میباشد که در تخصص تیم سایتک میباشد.

سایت های فروشگاهی همواره در حال رشد هستند و استفاده از استاندارد های طراحی تجربه کاربری (UX) و طراحی رابط کاربری(UI) همواره در حال بهینه شدن می باشند.از این رو سایتک با تسلط کاملی که بر روی این موضوع دارد، عوامل موثر در افزایش فروش و سفارش را در کارهای خود رعایت میکند.

ویژگی های قالب های فروشگاهی
چنانچه نیاز به طراحی فروشگاه اینترنتی دارید میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت سفارش

 

,,,,,,,,,,